KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15769018
nr 1576 9018
Oidentifierad konstnär. Stockholmsmotiv, Strömgatan mot Stadshuset, daterad 2001. Signerad Uvarov, bär påskrift a tergo. Olja på duk, 47x57 cm, yttermått inklusive ram: 54x64 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 november 2023
kl 19:44:17
6/11 12:07:37